Tajgetanie - Agencja Kosmiczna (Cosmic Agency)

Awatar użytkownika
Wichrolak
Posty: 62
Rejestracja: 18 cze 2019, 13:35
Lokalizacja: Wrocław

Jakiś czas temu trafiłem na wywiad Alexa Berdowicza z Gosia Duszak, Polką mieszkającą ponad 20 lat za granicą (w Hiszpanii). Gosia od kilku lat pozostaje w kontakcie z Tajgetanami, czyli jedną z "ras" Plejadańskich. To co odróżnia ten kontakt, to fakt ze przekazy nie są formą channelingów. Bądźmy szczerzy, pełno jest ludzi mówiących o kosmicznych przekazach. Nie sugeruję, ze wszyscy są oszustami, ale w channelingach łatwo o zniekształcenia przekazu percepcja własną, podpięcia negatywne, fałszywe informacje itp.

Gosia kontaktuje się z Tajgetanami po prostu przez internet, piszą poprzez komunikator tekstowy. Dlaczego? To bardzo proste. Ten sposób komunikowania jest na naszym poziomie rozwoju. Żadne prawo kosmiczne nie zostaje pogwałcone. Wszystkie rasy przestrzegają pewnych wytycznych normujących sposób kontaktu i ich jawność.
Obecnie, Gosia rozmawia z Tajgetanami po kilka godzin każdego dnia. Ich rozmowy są publikowane zarówno w formie tekstowej jak i jako filmiki na kanale Cosmic Agency. Kanały są dwa, po Angielsku i po Hiszpańsku. Pojawiają się jednak już Polskie tłumaczenia, głównie tekstowe ale są i kanały publikujące wersje lektorskie.

Ale dlaczego to ma być interesujące? Bo nagrania nie są tylko o kosmicznej polityce czy technicznych aspektach i naukowych rzeczach. Jest tam wiele nauk duchowych przekazanych w prosty i klarowny sposób. Słuchając tych informacji, bardzo łatwo poukładać sobie w głowie pewne rzeczy i zależności. Zwłaszcza że wiadomości od Tajgetan są spójne z doniesieniami z wielu innych źródeł. Są też takie info, że zmieniają postrzeganie, albo inaczej- zwiększają naszą świadomość. A to jest kluczowe. Tajgetanie chcą udzielać nam pomocy, byśmy sami zdołali zmienić nasz matrix, byśmy wyzwolili się z 3d.
Tajgetanie nie udają kogoś kim nie są. Można powiedzieć, że są bardzo "ludzcy". Nic w tym dziwnego, bo tak oni jak i człowiek, pochodzą od Lirian. Tajgetanie od nas, ziemian, nie różnią się znacząco. Udostępnili nawet swoje wizerunki (w większości kontaktują się kobiety które wyglądają bardzo młodo, co nie zmienia tego że fizycznie mogą mieć wiele stuleci, a ich dusze jeszcze więcej). Zresztą, co będę opisywał, gorąco zachęcam do wyrobienia sobie opinii własnej. Wszystko podlinkuje niżej.

Oryginalna strona gdzie znajdziemy też zapisy tekstowe rozmów, tłumaczone na kilka języków: https://swaruu.org/

Pierwszy Polski kanał z lektorskim tłumaczeniem odcinków (na ten moment jest dopiero kilka):

Wywiad z Gosią na kanale Porozmawiajmy TV: https://porozmawiajmy.tv/plejadianie-ju ... ia-duszak/

Napiszcie proszę, jak z wami rezonują informacje od Tajgetan. Dodam, że w znacznej mierze to ta sama grupa istot, jakie współpracowały z Billym Meierem (jeden z najbardziej wiarygodnych i udokumentowanych przypadków kontaktów).
Wola kształtuje rzeczywistość.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozaziemskie cywilizacje”