[Antonina Hoszowska] To, co w duszy gra..., moje widzenie Świata - 8 - Ku wnętrzu, ku Światłu, ku Miłości

Informację na temat przebudzenia np: co się powinno wiedzieć?
szczypiorek

Niedawno byłem na warsztatach u Antoniny Hoszowskiej (lub jak mówiliśmy na warsztatach Tosi). Zapoznając się z fioletowym płomieniem daawno w przeszłości podczas mojego opętania (czy jak chcecie to nazwać) pomogła mi modlitwa do Archanioła Michała oraz fioletowy płomień. Jednak nie byłem jeszcze gotów by go przyjąć i pracować z nim. Podczas kwarantanny covidowej (czyli jak dla mnie mojej pustelni czy obozu medytacyjnego) zastanawiałem się nad podejściem do regresji wcieleniowej z AUM. Dlaczego z nimi? Bo używali znanej mi już koncepcji fioletowego płomienia oraz tajemniczego JAM JEST. Po przesłuchaniu Złotej Księgi w formie audiobooka głód wiedzy rósł z każdą chwilą, a umysł zaczął się buntować i powstały zmiany oraz chaos.
Zacząłem stosować afirmacje ze Złotej Księgi i dołączać je do moich codziennych medytacji. Później przyszła regresja która zachwiała w posadach cały mój świat. Odblokował się mój potencjał i nie wiedziałem co robić. Początki były trudne, a umysł oszalał...
Czytałem dużo i to bardzo różnej wiedzy przez co wiele koncepcji było wzajemnie rozbieżnych lub sprzecznych. Przekazywana przez Saint Germaina wiedza była ciekawa, ale nie ufałem mu jeszcze. Potrzebowałem potwierdzenia i poznania ludzi którzy jak ja wybrali inną ścieżkę i upewnienia się, że nie jestem wariatem.
Warsztaty u Antosi to było to czego szukałem. Poznałem innych którzy tak ja ja wybrali ścieżkę JAM JEST. Różni ludzie o różnych poglądach i różnych problemach życiowych ale wspólnym dążeniu do samodoskonalenia. Jak to powiedział kiedyś Aron na swoim filmiku: Ludzie są zdziwieni kiedy poznają mnie osobiście (czy jakoś tak). Oj. Tak to właśnie spotkanie z Antosią bardzo mnie zadziwiło. To jest dobra kobieta, wierzcie mi lub sprawdźcie sami.
Warsztaty bardzo polecam, jak by ktoś chciał i był gotów.

Wszystko ma swój czas i swoje miejsce. Nic nie dzieje się z przypadku.
http://www.antoninakhoszowska.pl/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przekazy ludzi czytających czasy w których żyjemy”