• Partnerzy

Jakub Ławniczak

Szukam informacji. Ktokolwiek widział? Ktokolwiek wie? Pomóżcie.
Awatar użytkownika
Annika

Jakub Ławniczak

Post autor: Annika » 03 wrz 2019, 13:31

Czy ktoś orientuje się, w jaki sposób wymieniona w temacie osoba, nabyła swoje umiejętności jasnowidzenia? Czy to dar, który posiada od urodzenia, czy umiejętność nabyta? Dodałam sobie nowy kanał do ulubionych na YouTube, Złota Świadomość, gdzie Jakub umieszcza swoje filmiki. Nie udało mi się dotrzeć do tej informacji. Wiem tylko, że ma wgląd do swoich poprzednich wcieleń, a wiedzę zgromadzoną w obecnym wcieleniu musi zweryfikować.

Proszę o info, jeśli ktoś się orientuje i z góry dzięki :handgestures-thumbup:
"Gdy spojrzysz na człowieka odpowiednio nisko, zawsze zobaczysz zwierzę, które chce przetrwać.
Gdy spojrzysz odpowiednio wysoko, zawsze zobaczysz Boga.
Twoja tożsamość jest pomiędzy, a budują ją i kształtują twoje codzienne wybory"

Darek

Re: Jakub Ławniczak

Post autor: Darek » 05 paź 2019, 11:00

gdzieś widziałem negujący go film , na jutubie ale treściami z jutubca nie ma co się sugerować, może do Arona napisz zapytanie o Ławniczaka,ale może odpisać Ci że nie ocenia,itp.

Awatar użytkownika
lukasz

Post autor: lukasz » 05 paź 2019, 12:02

Pisz do Jakuba. Kto pyta nie błądzi.

Awatar użytkownika
Annika

Post autor: Annika » 14 paź 2019, 14:44

Hejka, dzięki serdeczne za odpowiedzi. Takie niby proste pytanie, a jednak zagwozdka z tego niezła wyszła. Liczyłam na to, że może on sam coś mówił na ten temat w swoich starszych filmach, więc ktoś się może orientować co nieco na ten temat. Myślę o kontakcie z Jakubem pod kątem oczyszczania, więc faktycznie okazja może się pojawić, by zapytać go o to osobiście. Póki co, śledzę jego kanał, bo treści, które przekazuje rezonują ze mną w pozytywnym sensie tego zjawiska.

W necie pełno różności. Widziałam nawet filmik ze stwierdzeniem, że Aron robi podczepy. Czego to ludzie nie wymyślą.
"Gdy spojrzysz na człowieka odpowiednio nisko, zawsze zobaczysz zwierzę, które chce przetrwać.
Gdy spojrzysz odpowiednio wysoko, zawsze zobaczysz Boga.
Twoja tożsamość jest pomiędzy, a budują ją i kształtują twoje codzienne wybory"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poszukuję informacji”