• Partnerzy

Witam

Twigen

Witam

Post autor: Twigen » 15 paź 2019, 00:19

Jestem Twigen na moim fb https://www.facebook.com/stanislaw.iskra pomagam ludziom w przebudzeniu :) zostawcie jakis slad po sobie w zamian za good vibe :) :angelic-blueglow:

i sry za mala reklame na wejsciu ;p

mam chad ktory skierowal mnie na poszukiwania boga . choruje 10 lat. od ponad roku stosuje terapie cbd i thc. na tak zwanej bombie zaczalem sobie medytowac dzieki czemu sie obudzilem.

to taki mega skrot 30 lat tej drogi ;p
T.

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana

Re: Witam

Post autor: ZbyniuRoksana » 15 paź 2019, 17:59

Rewelka :handgestures-thumbup: Tak trzymaj. Witamy ciebie serdecznie na forum :greetings-clappingyellow: :happy-bouncyyellow: :D

Twigen

Post autor: Twigen » 16 paź 2019, 08:28

:angelic-cyan: :)
polecam obczaic firme na fb Tvigenex :) chwilowo budzet mi sie skonczyl na reklame i sie wypompowalem energetycznie od zbytniego spamu ale za pare dni ruszam na pelnej :D ps era wodnika czy raczej zlota era rozpoczeta - potwierdzone info ;D :happy-sunny: :angelic-blueglow:
pozdrawiam Arona i R.I.P Terrence Mckenna ;D
T.

Awatar użytkownika
Annika

Post autor: Annika » 18 paź 2019, 14:37

Ello :greetings-waveyellow:

Witaj u Obudzonych. Jak ci te poszukiwania boga idą? Znalazłeś już czy nadal szukasz? A choróbsko przepędziłeś? Trochę chaotyczny ten twój wpis ;)
"Gdy spojrzysz na człowieka odpowiednio nisko, zawsze zobaczysz zwierzę, które chce przetrwać.
Gdy spojrzysz odpowiednio wysoko, zawsze zobaczysz Boga.
Twoja tożsamość jest pomiędzy, a budują ją i kształtują twoje codzienne wybory"

Twigen

Post autor: Twigen » 08 lis 2019, 21:50

Witam znalazlem boga :) jest troche chaotycznie bo szpitale ostatnio odwiedzam obecnie na przepustce ;)
T.

Awatar użytkownika
furthark

Post autor: furthark » 12 lis 2019, 21:56

Witaj! :romance-grouphug: Rąsie i nózie i kciuki gigantyczne za Ciebie trzymamy :handgestures-thumbup: :romance-heartbeating:
Źródło Miłości, Mocy Światła ... Odkrycie mojej Wiecznej Istoty i połączenie ze Źródłem prowadzi mnie do porzucenia tego, co nie służy już mojemu najwyższemu celowi ...

Awatar użytkownika
lukasz

Post autor: lukasz » 14 lis 2019, 21:56

Dopiero teraz przeczytałem. Stanisław Iskra jakie to jest odjechane 😀 ktoś kiedyś na chat proponował Ci reiki. Ten Avatar na Facebooku już mi się podoba

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitania”