• Partnerzy

Kod uzdrawiania Lloyda

Tekstowe opisy medytacji, wizualizacji, itp., jak również materiały audio, video lub online na temat w/w praktyk.
Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana

Kod uzdrawiania Lloyda

Post autor: ZbyniuRoksana » 07 cze 2019, 13:30

Daniel Cankow - moje opracowanie "Kodu Uzdrawiania" według Lloyda

W dzisiejszym odcinku pragnę podzielić się z Wami bardzo prostą metodą kwantowego dostępu do wielu zakamarków naszej istoty w celu skutecznego jej uzdrawiania. Poznajcie "Kod Uzdrawiania" Aleksandra Lloyda, który pozwoliłem sobie nieco zmodyfikować :) Zapraszam!

Kod Uzdrawiania jest prostą i skuteczną metodą samoleczenia oraz formą medycyny bazującej na naturze i technologiach energetycznych. Od momentu jej odkrycia w 2001 roku przez dr. Alexa Loyda stała się inspiracją dla milionów ludzi w USA i Niemczech. Za każdym razem, gdy korzystamy z Kodu Uzdrawiania, aktywujemy w sobie te wbudowane w nasze ciało funkcje fizyczne, które konsekwentnie usuwają główną przyczynę chorób z organizmu, czyli stres.

Kody Uzdrawiania – centralne miejsca organizmu
Rewolucyjność systemu Kodów Uzdrawiania opiera się na tym, że dochodzi do uzdrowienia wspomnień komórkowych na ich poziomie energetycznym.
Kluczem do ich oczyszczenia i uzdrowienia są tzw. ukryte na ciele bezpieczniki, centra uzdrawiania, które odpowiadają najważniejszym organom i komórkom organizmu:
Grzbiet nosa – punkt pomiędzy grzbietem nosa a punktem pomiędzy brwiami; związek przysadką mózgową i szyszynką.
Skronie – ok. 1,5 cm nad skronią i ok. 1,5 cm w kierunku tyłu głowy; związek z wyższymi funkcjami prawej i lewej półkuli oraz z podwzgórzem.
Szczęka – tylny, dolny róg kości szczękowej obu stron głowy; związek emocjonalnym mózgiem, ciałem migdałowatym, hipokampem, rdzeniem kręgowym oraz centralnym układem nerwowym.
Jabłko Adama – związek z rdzeniem kręgowym, centralnym układem nerwowym oraz tarczycą.

Wykonanie Kodów Uzdrawiania
W celu realizacji Kodów Uzdrawiania należy złączyć ze sobą czubki palców obu dłoni i niczym wiązki laserów kierować je w stronę jednego z czterech centrów uzdrawiania, zachowując około 3-5 cm odległość od ciała.
Na każdym centrum energetycznym zatrzymujemy się przez 30 sekund.
Opuszki palców skierowane w stronę odpowiednich punktów aktywują je i uwalniają ich leczniczą energię, która pozwala zlikwidować chorobę.
Sekwencję ruchów powtarzamy trzy razy, co zajmuje nam tylko 6 minut! W razie odczuwanej potrzeby, Kody Uzdrawiania można wykonywać dwa lub trzy razy dziennie.
Przed rozpoczęciem procesu samoleczenia i przystąpieniem do wykonywania sekwencji ruchów dr Loyd zawsze zaleca medytację lub modlitwę:
Modlę się z całego serca, aby wszystkie znane i nieznane negatywne obrazy, niezdrowe przekonania, destrukcyjne wspomnienia komórkowe, oraz wszystkie problemy fizyczne, związanie z … zostały rozpoznane, ujawnione i uzdrowione poprzez napełnienie mnie Światłem, Życiem i Miłością Boga. Modlę się również o to, aby skuteczność tego uzdrowienia wzrosła stokrotnie albo więcej.
Skutki tej modlitwy i metody można przekazać również drugiej osobie, a nawet wydarzeniu lub zwierzęciu.
Wówczas po wykonaniu zabiegu należy wypowiedzieć słowa: Pełne efekty tego uzdrowienia przekazuję w miłości do …
Kody Uzdrawiania to doskonała technika samoleczenia nie tylko dla osób z dolegliwościami fizycznymi i psychicznymi, pragnących uzdrowienia, ale także dla tych, którzy potrzebują zmierzyć się ze swoimi słabościami, lękami z przeszłości, emocjonalnymi deformacjami lub po prostu chcą rozwinąć swoją samoświadomość.

Fragmenty z materiału źródłowego: https://www.odkrywamyzakryte.com/kod-uzdrawiania/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Praktyki duchowe”