• Partnerzy

Leczenie energią

Sprawdzone metody leczenia. Najlepiej naturalne.
Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana

Leczenie energią

Post autor: ZbyniuRoksana » 12 cze 2019, 17:19

Ratuj Swoje Życie - Henryk Marks

Ciekawe komentarze pod filmem:
- Niesamowitą moc ma pozytywna energia. Obserwuję to od lat, doświadczam, praktykuję . Wdzięczność miłość, wybaczenie i akceptacja, zrozumienie, obserwacja-analiza, osobisty rozwój, idą za mną od lat .. pozdrawiam serdecznie .
- Zgadzam się ze wszystkim, przez kilka lat miałem problemy układu pokarmowego, kolki, bóle, krwawienia w toalecie, myśli samobójcze, czułem że to życie jest bez sensu, potem przypadkowo trafiłem na parę kanałów na youtube, zacząłem odkrywać duchowość, poszerzałem swoją wiedzę na ten temat, po kilku miesiącach zmieniłem siebie, swoje myślenie, wszedłem w wibracje miłości, wybaczania totalnego, prosiłem Boga o uzdrowienie, zwalczyłem swoje prywatne demony z którymi walczyłem od lat, i bóle ustały, czuje się znakomicie, 0 krwawień, ot tak ustały z dnia na dzień można by powiedzieć niesamowite, polecam każdemu wybyć się nienawiści, nie oceniać innych, tylko kochać, wybaczać zaufać Bogu, a wszystko co chcecie się stanie. PS: mój pierwszy komentarz pod jakimkolwiek filmem na youtube.
- Czas wyborów Panowie... Ja taką postawę określam, Boga nie pokonasz... Z mojego doświadczeni wiem, że ludzie bardziej oczekują odstąpienia, zaniechania niż wybaczenia, ale wtedy nie działa... np. w odniesieniu do krzywd wyrządzonych wybaczenie paradoksalnie leży po stronie sprawcy, ofiary często właśni wybaczają, ale nie zmienia to sytuacji dla sprawcy. Ludzie obecnie żyją według schematów myślowych, nawet już nie zdają sobie sprawy, że nie myślą logicznie. Jedyne co ich popycha do działania to prowokacja, emocje i chyba socjologia jest główną ich religią we współczesnym świecie. Zawsze mam ubaw jak słyszę wypociny tych wywodzących się z Teorii Darwina, zawsze muszą mieć wszystko zaplanowane...itd., wolę ludzi pochodzących z Nieba, bo ich życie jest pełne, jak wiatr nie wiesz skąd przychodzi i dokąd wieje... Trudny temat wybraliście sobie Panowie, ale jak chcecie zrobić to w prawdzie, to macie roboty do końca życia... Ogólnie rzecz biorąc jak Bóg dał to uzdrawiasz, trzeba tylko pamiętać, aby zawsze było to, w prawdzie, reszta jest nieważna.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Choroby”