• Partnerzy

Witam serdecznie

Marlena

Witam serdecznie

Post autor: Marlena » 13 cze 2019, 22:54

Witam wszystkich serdecznie. Cieszę się bardzo ze Takie forum istnieje. Mieszkam w Hamburgu od 20 lat. Dopiero pare tygodnie temu znalazłam Arona w internecie i jego informacje odmieniły moje życie . Wybieram się do Krakowa na najbliższe warsztaty nauki medytacji. Czy jest ktoś na forum kto tez się wybiera w lipcu do Krakowa do Arona?
Pozdrawiam z serduszka ❤️ Marlena

Claudik591

Re: Witam serdecznie

Post autor: Claudik591 » 14 cze 2019, 07:46

Cześć Marlena!!
Witam Cię serdecznie :) ja tez od niedawna oglądam filmiki Arona :) Byłam u niego na warsztatach w Gdańsku i było super :)) . Pozdrawiam ze Szwecji :)

Awatar użytkownika
ewelina76

Post autor: ewelina76 » 24 lip 2019, 20:14

Cześć Marlena

Dotarłaś na warsztat do Krakowa?? Ja byłam teraz 20.Lipca

Pozdrawiam
Ewelina

arimaaa83

Post autor: arimaaa83 » 01 sie 2019, 12:06

Witam,ja byłam juz jakiś czas na warsztatach u Arona we Wrocławiu i bardzo polecam,miła atmosfera ,ekipa była super po mimo że wszyscy byliśmy dla siebie obcy, na pewno jest to kolejne pozytywne doświadczenie,fajne jest to że ludzią chcą tej prawdy i nie jesteśmy sami pozdrawiam! :)

Awatar użytkownika
Annika

Post autor: Annika » 17 sie 2019, 23:12

Czesc Dziewczynki :)
Ja przesiaduje czesto i gesto na czacie tu na tym Forum. Sa tam osoby ktore kontaktowaly sie z Aronem przez Skype i maila, ale maja swoje watpliwosci. Jest tez ktos, kto zapisal sie na warsztaty, ale chce zrezygnowac. Ja poki co nie mam mozliwosci, zeby na warsztaty sie wybrac, ale chce uczestniczyc w tym wydarzeniu, jesli czas i finanse mi na to pozwola. Tez trafilam na to Forum z polecenia Arona na YouTube.
Pozdrawiam bardzo serdecznie
"Rozwój duchowy zaczyna się wtedy,
kiedy zaczyna się widzieć i doceniać to, co inni ignorują"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitania”