wsparcie

To wspaniałe forum powstało m.in. dzięki Aronowi. Jest jego pomysłodawcą i wspiera nas duchowo. Wielu użytkowników jest ciekawych jego opinii. Może znajdzie chwilkę raz na jakiś czas i odpowie na pytania, które tutaj będziemy zamieszczać.
06maria11

Witam!
Jak wpłacić na rzecz rozwoju kanału przelewem, gdyż tylko w takiej formie mam możliwość?

Pozdrawiam
Krzysztof Wiszniewski /06maria11/
Awatar użytkownika
szczypiorek

To jest forum, więc wsparcie forum to raczej z Oskarem. Natomiast nie wiedziałem, że Aron ma nową stronę: aronhome.pl i zapewne o to chodzi.

Podoba mi się pomysł z kawą. Takie rozwiązanie stosują projekty na licencjach wolnych i blogi.
W sumie Kickstarter to chyba tylko dla rozwiązań typu sprzedawanie jakiegoś nowatorskiego produktu. Swoją drogą skoro gra karciana o eksplodujących kotach ma $8,782,571 to hmm...

Jeszcze chyba paypala można by dać i wsparcie. Takie coś też gdzieś widziałem. Chyba muszę wpuścić stronę o gotowaniu to może bym zarobił na hosting, domenę itp. a może coś więcej docelowo. Tylko trzeba mieć oglądalność no i ludzi którym pomysł się podoba.

No i że ja na to nie wpadłem :) brawo dla Arona.
Nie sztuką jest nie popełniać błędów, ale sztuką jest wyciągać z nich wnioski i nie powielać ich.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aron Jasnowidz - pytania i odpowiedzi”