Przesłuchanie obcego

Awatar użytkownika
Wichrolak
Posty: 62
Rejestracja: 18 cze 2019, 13:35
Lokalizacja: Wrocław

Często ciężko ocenić prawdziwość materiałów prezentujących tematy związane z UFO. Uznałem jednak, iż te filmiki zasługują na utrwalenie tu na forum. Proszę o wasze spostrzeżenia czy pokładacie wiarę w ich wiarygodności czy nie. Na mnie największe wrażenie robią odpowiedzi kosmity, gdyż mają drugie dno, jakie załapią osoby przebudzone i zajmujące się rozwojem duchowym.

Wola kształtuje rzeczywistość.
ZbyniuRoksana

Można rzec, że "obcy" się pomylił co do naszej przyszłości. Filmik z lat 60-tych, w którym mowa o nuklearnej wojnie, której w naszej rzeczywistości nie ma i nie będzie. To skąd takie wieści?
Biorąc pod uwagę fakt, że istnieją przestrzenie równolegle, w których część naszej energii (duszy) też tam przebywa i równolegle nabiera doświadczenia, to "obcy" nie musiał wiedzieć, iż znalazł się w ziemskiej przestrzeni, a nie tej, o której się wypowiadał. A że większość informacji odpowiada naszym ziemskim klimatom poza powszechną wojną, to miał na myśli równoległe wydarzenia w odwzorowanym ziemskim świecie, gdzie wybory w USA wygrała niejaka Pani Clinton, która nie jest w 100% ludzką istotą....i to ona doprowadziła do powszechnego konfliktu zbrojnego na globalną skalę. Tam jest strasznie i tej rzeczywistości dotyczyły głównie informacje od "obcego".
Awatar użytkownika
LukeSkywalker
Posty: 19
Rejestracja: 14 cze 2019, 09:57

Uważam że jak najbardziej prawdziwy film. Odpowiada bardzo inteligentnie. Imowi o rzeczach które człowiek raczej zaprzecza.
Mówi że jest z przyszłości czyli prawdopodobnie z jednej z wielu wersji przyszłości i mówi co w niej jest
ODPOWIEDZ

Wróć do „Filmiki - do 15min”